Twój sukces jest moim sukcesem

Myśl o założeniu własnego biura rachunkowego pojawiła się w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte na polu pracy w renomowanych instytucjach. Kierowała mną przede wszystkim chęć pomagania przedsiębiorcom w rozwoju własnego biznesu oraz pragnienie uczestnictwa w budowaniu przyszłości ich firm. W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiam dobro klienta na każdym kroku dbając o to, aby jego satysfakcja była jak największa. Twój sukces traktuję jak swój własny i jest on dla mnie motywacją i motorem napędowym do nieustannego rozwoju.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Po ukończeniu kierunku, w latach 2009-2010 podjęłam studia podyplomowe na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw. W 2008 r uzyskałam certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym (wpis nr 01855/F2/08), który pozwala na podjęcie i wykonywania krajowego transportu drogowego rzeczy. Ukończyłam również, zdawszy z pozytywnym wynikiem egzamin, kurs organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce kończący się otrzymaniem certyfikatu specjalisty ds. rachunkowości. Kierując się pragnieniem ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji odbyłam szereg szkoleń, które umożliwiają mi profesjonalne wykonywanie mojej pracy oraz odkrywanie innowacyjnych rozwiązań na szczeblu podatkowym i księgowym. Obecnie, od października 2018, uczę się w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Podatki i Doradztwo Podatkowe.

Ucząc się od najlepszych

Pracowałam w wielu prestiżowych biurach rachunkowych współpracując z wybitnymi doradcami podatkowymi i profesjonalnymi księgowymi. Doświadczenie zdobywałam między innymi w Kancelarii Doradców Podatkowych Poncyljusz i Radź S.C. czy Goldenstein Spółka z o.o., gdzie praca u boku najlepszych fachowców stała się bodźcem do dalszego rozwoju, rozbudziła chęci do zostania doradcą podatkowym oraz zamiłowanie do rozwiązywania trudnych przypadków.